ОСОБЛИВОСТІ ВПЛИВУ СИНКРЕТИЧНОГО МИСТЕЦТВА НА РОЗВИТОК ТВОРЧОГО МИСЛЕННЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Автор(и)

  • Наталія Алексеєва Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини., Ukraine https://orcid.org/0000-0002-6655-0932

DOI:

https://doi.org/10.31499/2307-4906.2.2022.262949

Анотація

У статті представлено особливості впливу синтезу видів мистецтв на основні психологічні бар’єри до творчого мислення, що гальмують процес розвитку творчого мислення у дітей молодшого шкільного віку. Розкрито доцільність орієнтування на організацію індивідуальних, а не лише колективних театралізованих видів роботи. Описано важливість формування здорових емоційно-психологічних зв’язків у системі «дитина ‒ дитина» та «дитина ‒ вчитель» під час застосування елементів синкретичного мистецтва у навчальній діяльності, а також роль таких зв’язків у розвитку творчого мислення дітей молодшого шкільного віку.

Ключові слова: синкретичне мистецтво; театр; кінематограф; творче мислення; бар’єрність; емоційно-психологічні зв’язки; освітній процес; початкова школа.

Біографія автора

Наталія Алексеєва, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Викладач-стажист кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі, член національної спілки театральних діячів України, Заслужений працівник культури України.

##submission.downloads##

Опубліковано

2022-06-29

Номер

Розділ

Статті