ПРИНЦИП ІНТЕГРАЦІЇ У ФОРМУВАННІ КОМУНІКАТИВНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ ВИХОВАТЕЛІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Автор(и)

  • Ірина Данильченко Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка. http://orcid.org/0000-0002-5406-7062

DOI:

https://doi.org/10.31499/2307-4906.2.2021.236628

Анотація

У статті репрезентовано можливості використання дисциплін «Культура мовлення та виразне читання», «Сучасна українська мова з практикумом», «Українська мова за професійним спрямуванням», «Дошкільна лінгводидактика» під час формування комунікативної компетентності майбутніх вихователів закладів дошкільної освіти на засадах принципу інтеграції. Розкрито особливості формування комунікативної компетентності в майбутніх фахівців дошкільної освіти під час лекційних і практичних занять з вищезазначених дисциплін на засадах принципу інтеграції. Запропоновано перелік завдань самостійної роботи з дисциплін «Українська мова за професійним спрямуванням» та «Дошкільна лінгводидактика», які передбачають інтеграцію знань студентів з дисциплін «Культура мовлення та виразне читання», «Сучасна українська мова з практикумом» з метою формування комунікативної компетентності.

Ключові слова: компетентність, компетентність педагога, фахова підготовка майбутнього вихователя, комунікативна компетентність, комунікативна компетентність вихователя, інтеграція, мовлення вихователя, мовна освіта дітей.

Біографія автора

Ірина Данильченко, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.

Kандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної педагогіки і психології.

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-06-24

Номер

Розділ

Статті