РОЗВИТОК ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДАГОГА НА ТРЕНІНГУ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Автор(и)

  • Галина Корицька Комунальний заклад «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради. http://orcid.org/0000-0002-6197-8067

DOI:

https://doi.org/10.31499/2307-4906.2.2021.236640

Анотація

У статті подано аналіз особливостей розвитку професійної майстерності вчителя української мови та літератури в міжкурсовий період в умовах дистанційного навчання, зокрема на тренінгу. Педагог отримує знання шляхом вивчення теоретичного матеріалу, формується його інформаційна грамотність і можливості використання ним цифрових технологій. З’ясовано, що робота на тренінгу зосереджується не тільки на ІК-технологіях, які ми використовуємо як інструменти для моделювання е-контенту, а й на педагогічних аспектах, які виражаються в методиці моделювання уроку на засадах діяльнісного підходу.

Ключові слова: тренінг, дистанційне навчання, компетентність, професійна майстерність, діяльнісний підхід, ППО, освітній процес, міжкурсовий період.

Біографія автора

Галина Корицька, Комунальний заклад «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради.

Kандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін.

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-06-24

Номер

Розділ

Статті