ГРАМАТИЧНІ ВПРАВИ У КРАЇНОЗНАВЧОМУ ПІДРУЧНИКУ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ІНОЗЕМНОЇ «КЛЮЧ ДО УКРАЇНИ: МІСТА І ЛЮДИ»

Автор(и)

  • Галина Темник Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка»., Ukraine http://orcid.org/0000-0001-9312-7681

DOI:

https://doi.org/10.31499/2307-4906.4.2021.250165

Анотація

У статті обґрунтовано актуальність формування граматичної компетенції у курсі вивчення іноземної мови, зокрема української, а також окреслено здобутки української лінгводидактики у цій галузі. Важливе значення у пошуку ефективних шляхів навчання граматики має дослідження навчальних ресурсів різного характеру, зокрема тих, які з’явилися нещодавно і можуть містити інноваційні методи. З цією метою у статті проаналізовано граматичні вправи нового країнознавчого підручника для вивчення української мови як іноземної «Ключ до України: міста і люди». У результаті групування встановлено та описано шість підтипів граматичних вправ підручника.

Ключові слова: українська мова як іноземна; граматична компетенція; країнознавчий підручник; типологія вправ; граматичні вправи; підтипи граматичних вправ; мовна одиниця; форма слова.

Біографія автора

Галина Темник, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».

Hаукова співробітниця.

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-12-29

Номер

Розділ

Статті